Kino Hvězda Kadaň
Program v mobilu
Kino Hvězda Kadaň - program v mobilu
Aktuality

ZMĚNA WEBOVÝCH STRÁNEK A REZERVAČNÍHO SYSTÉMU

Vážení zákazníci, od 1. 2. 2018 bude mít kino nový vzhled webových stránek a rezervačního systému. Dovolujeme si upozornit, že mohou ze začátku vznikat výpadky, které budeme ihned řešit. Přístup bude stejný na www.kinokadan.cz
DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ, VAŠE KINO.

UPOZORNĚNÍ PRO DIVÁKY

Do sálu je možné vzít si pouze občerstvení zakoupené
v naší kavárně.

Facebook
Kino Hvězda Kadaň Facebook
Adresa

Kino Hvězda
Kpt. Jaroše 1477
432 01 Kadaň

Provozovatel

Kabelová televize Kadaň, a.s.
Kpt. Jaroše 1477
432 01 Kadaň

David Beneš Dům dětí a mládeže Šuplík

Kino Hvězda

Rekonstruovaný vchod

Rezervace vstupenek

Vstupenky na všechna představení si můžete rezervovat on-line. V programu si vyberte film, který Vás zajímá. Kliknutím na jeho název se Vám zobrazí podrobnosti včetně promítacích časů. Kliknutím na odkaz "Rezervovat" se Vám v novém okně zobrazí přehled sedadel pro zvolený film, den a čas. Po dokončení rezervace si můžete v pokladně vyzvednout vstupenky (viz provozní doba pokladny).

Rezervované vstupenky si prosím vyzvedněte nejpozději 24 hodin před začátkem projekce.

Pokud tak neučiníte, budou vstupenky v den projekce uvolněny k prodeji dalším zájemcům.

Ve výjimečných případech lze rezervaci pozdržet po telefonické dohodě na tel. čísle 474 33 44 82 (denně od 14.30h).

POZOR!!! Nevyzvednuté rezervace se evidují. Pokud si 2x nevyzvednete nebo nezrušíte rezervaci a rezervace propadne, potřetí Vám již bude rezervace automaticky odmítnuta.

Vstupenky z blokovaných řad číslo 3, 4, 7, 9 lze koupit pouze na pokladně kina.

Předprodej vstupenek

Pondělí - pátek 14:30-23:00 hodin
Sobota - neděle 13:00-23:00 hodin

Poukázky

Při koupi vstupenek lze uplatnit poukázky Sodexo Pass (Dárkový Pass, Flexi Pass, Relax Pass a Fokus Pass) a Le Chéque Déjeuner (Unišek, Unišek+)
Na poukázky se nevrací!

Po dohodě je možné vystavit DÁRKOVÉ POUKAZY.

Technické vybavení

Kino je vybaveno zvukovým systémem Dolby Digital Surround EX, nejprodávanějším projektorem na světě - CP-2000SB od kanadského výrobce Christie Digital, který vyniká nejkvalitnějším podáním stereoskopické 3D projekce (Full 2K triple flash). Dále špičkovým serverem Doremi DCP-2K4 od francouzské společnosti Doremi Labs, který funguje na platformě operačního systému Linux.
V kině je použito rozšíření o 3D-stereoskopickou projekci od renomovaného výrobce kinotechnologií - společnosti Dolby. Brýle pro sledování 3D jsou konstruovány jako pasivní, tedy bez náchylné elektroniky k poškození. Brýle jsou velice lehké a pohodlné i pro nejmenší návštěvníky kin a jsou konstruovány pro nasazení na dioptrické brýle. Přísné hygienické zásady jsou dodržovány čištěním brýlí ve speciální myčce po každé projekci.

Projekt vznikl za finanční podpory Státního fondu České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografie a Kabelové televize Kadaň, a.s., která je provozovatelem Kina Hvězda.

Plán kinosálu

Kinosál je připraven pro 203 sedících diváků. Některá sedadla jsou spojena v tzv. dvojsedadlo.

Prostory kina Hvězda jsou plně bezbariérové.

Plán sedadel

Virtuální prohlídka

Projektor

Digitální promítačka

Státní fond České republiky pro podporu a rozvoj české kinematografieProgram | Aktuality | Kino | Kavárna | Služby | Fotogalerie | Kontakty | KT Kadaň
© 2009-2013 Kabelová televize Kadaň, a.s.